0800 604 406
  info@paradigmacc.sk

Aký ste mali problém pred objednaním našej služby?

Naša spoločnosť TRACO Computers s.r.o. je jediný partner spoločnosti Apple pre oblasť školstva na Slovensku, Authorised Education Specialist. V rámci Plánu obnovy sa pripravujú projekty pre oblasť školstva, kde by sme radi v týchto projektoch ponúkali produkty Apple pre školstvo.

Potrebovali sme zistiť v akom stave, čo sa týka vybavenosti  IKT technológiami - zaujímali nás najmä tablety, sa nachádzajú základné školy na Slovensku. Prieskum sme potrebovali urobiť na cca 1500 najväčších základných školách na Slovensku.

Splnili sa vaše očakávania?

Boli sme milo prekvapení prístupom a profesionalitu zo strany PARADIGMY. Tiež nás prekvapilo, s akou rýchlosťou sa im podarilo urobiť pre nás potrebný prieskum.

Aké prínosy ste vďaka našej spolupráce získali?

Podarilo sa nám získať DB s aktuálnymi informáciami o stave vybavenosti IKT základných škôl. S týmito poznatkami môžeme ďalej aktívne pracovať. Spolupráca s PARADIGMOU nám priniesla nové skúsenosti ohľadne možnosti získavania informácii. Služby call centra sme využili prvý raz. Predpokladáme, že ich využijeme aj v budúcnosti.

Odporučili by ste nás aj ostatným?

Určite áno. Páčila sa nám ich profesionalita s akou pristupujú k riešeniu úloh.

Andrej Kusenda
Adobe Certified Sales Professional Education
TRACO computers s. r. o.