0800 604 406
  info@paradigmacc.sk
ZSE

Očakávania pri spúšťaní nových projektov sú vždy splnené a z toho dôvodu je spoločnosť PARADIGMA našou prvou voľbou pri rozbiehaní nových projektov. Ak niekto hľadá kvalitu v poskytovaní služieb, tak spoločnosť PARADIGMA túto požiadavku dokáže splniť.

Detail
TUreality

Takmer dvojročná spolupráca naplnila naše očakávania. Každý klient sa dovolá a môže si dohodnúť osobné stretnutie alebo obhliadku vybranej nehnuteľnosti s našim realitným maklérom už počas prvého hovoru. Máme istotu, že každý hovor je vybavený. Kvalitný servis je pre nás  priorita.  

Detail
LeasePlan CZ

I když se jedná o externí spolupráci, celý tým je vnímán jako součást naší společnosti. V krátké době máme plně integrované postupy a proškolení operátoři jsou schopni vyřizovat požadavky jménem naší společnosti.

Detail
LeasePlan SK

Veľmi oceňujeme nízku fluktuáciu v tíme operátorov a ich veľkú chuť učiť sa a profesijne napredovať. Operátori PARADIGMY navyše riešia aj skutočne kritické situácie, kde rýchlosť a presnosť musí byť 100% zaručená a adresná.

Detail
TRACO computers s. r. o.

Boli sme milo prekvapení prístupom a profesionalitou zo strany PARADIGMY. Tiež nás prekvapilo, s akou rýchlosťou sa im podarilo urobiť pre nás potrebný prieskum.

 

Detail